متن سوم

توضیحات
ادامه مطلب

متن دوم

توضیحات
ادامه مطلب

Entertainment

توضیحات
ادامه مطلب

ارتباط با ما

نشانی مهد و پیش دبستانی عرفان: قم،سالاریه،خیابان یاسمن،نسترن۱۰،پلاک۱۷۷
۳۲۹۳۵۱۴۳و ۲۹۳۵۱۴۵

تلگرام: https://t.me/Erfan4kids

نشانی شعبه مرکزی: زنبیل آباد، خیابان شهید جهانبینی، جنب بانک ملت

تلفن: ۳۲۹۰۶۳۱۱

تلگرام: https://t.me/zabankadeherfan

ادامه مطلب

درباره آموزشگاه

آموزشگاه زبان عرفان در سال ۱۳۸۲ با نام مرکز زبان های خارجی عماد شروع به کار کرد. پس از مدتی به دلیل ارتقای سیستم آموزشی مرکز و با مساعدت های سازمان آموزش و پرورش استان قم در پاییز ۱۳۸۵ این مرکز موفق به اخذ نمایندگی انحصاری زبانکده ملی ایران در این استان گردید. پس از هفت سال سابقه همکاری درخشان با زبانکده ملی ایران این موسسه با تکیه بر توانمندیهای اساتید خود تصمیم به جدایی از زبانکده ملی ایران گرفته و از سال ۱۳۹۳ با نام آموزشگاه زبان عرفان به فعالیت خود ادامه می دهد.

فعالیت های موسسه

آموزشگاه زبان عرفان در دو واحد خواهران و برادران از سطح مبتدی تا آیلتس فعالیت می کند و جالب است بدانید کوچکترین زبان آموز از ۴ سالگی وارد مرکز شده و مسن ترین زبان آموز نیز خانم ۷۵ ساله ای است که برای برقراری ارتباط با فرزند و نوه هایش در خارج از کشور تصمیم به یادگیری زبان گرفته است.

یکی از دلایل استقبال دانشجویان از این مرکز این است که با بهره گیری از اساتید مجرب  نحوه آموزش هر دوره متناسب با سطح سنی و درسی همان دوره می باشد. این موسسه تاکنون با مراکز و ارگان های زیادی نظیر نیروی انتظامی استان قم، شرکت برق استان، لوله و مخابرات شرکت نفت، بنیاد شهید ، سازمان هلال احمر و سازمان صدا و سیما قراداد همکاری داشته که از برخی از این ارگان ها به دلیل سطح بالای رضایتمندی موفق به کسب لوح تقدیر و نشان موسسه برتر شده است. از دیگر اقدامات این موسسه سابقه درخشان و موفق در برگزاری دوره های TOEFL  و IELTS می باشد که هم اکنون نیز بطور منظم در حال برگزاری می باشد. این موسسه با همکاری گروه آموزشی خود که متشکل از اساتید مجرب  می باشد،اقدام به تشکیل دوره های منسجم  Listening & Speaking  کرده است که پس از طی این دوره ها زبان آموزان با کسب مهارت های لازم بدون هیج نگرانی می توانند از مهارت زبانی خود استفاده کنند.

همجنین  یکی دیگر  از فعالیت­های آموزشگاه زبان عرفان طی ­۱۰سال­ گذشته­،آموزش زبان در مقطع کودکان و خردسالان میباشد. کودکان ۳ الی ۶ سال درکلاس­های آموزشی زبان شرکت کرده و پس از­گذراندن دوره های ترمیک موفق به اخذ مدرک پایان دوره می­شوند، ولی با توجه به اینکه این دوره در محیط بزرگسالان برگزار می­شد، ممکن بود به طور نا خواسته محیط غیر تخصصی در امر ­آموزش ­کودکان تاثیرگذار باشد. لذا پیرو تصمیم­ گیری­ های جدید هیات آموزش زبانکده شعبه قم در سال ۹۱  و در راستای حصول نتیجه­ گیری بهتر در امر­ آموزش­ کودکان و ایجاد یک فضای آموزشی اختصاصی برای کودکان و رشد و تر­بیت و تو­سعه مهارت های زبانی و غیر زبانی­ کودکان بر­آن شدیم که با ایجاد یک فضای تخصصی و پیشرفته تر و با استفاده مربیان و کادر آموزشی دوره دیده و باتجربه در راستای پرورش مهارت های کودکان به نتایج بهتری دست یابیم.

در آخر با تشکر از اعتماد مردم و با توکل به خداوند متعال امید است شاهد پیشرفت روزافزون کشور عزیزمان ایران و موفقیت این موسسه باشیم.

ادامه مطلب