درباره مدیریت

مدیریت موسسه زبان عرفان

اینجانب سید روح الله حمزه زاده موسوی متولد سال 1359 و فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم هستم. پیش از تاسیس مرکز زبان های خارجی عماد، همکاری هایی را با دفاتر برخی از علما و مراجع استان در زمینه ترجمه ایمیل های مذهبی و سوالات شرعی داشته ام که به کشورهایی مثل روسیه، ترکیه ، آذربایجان، برخی کشورهای اروپایی و حتی امریکایی ارسال می شد. همچنین در همان زمان بود که با سازمان ملل در زمنیه انتخابات همکاری نموده و در انتخابات کشور عراق هم به عنوان مترجم و هم به عنوان معاونت شمارش آرا حضور داشتم. اما به دلیل علاقه فراوان به کارهای فرهنگی و با هدف اشتغال زایی اقدام به تاسیس مرکز زبان های خارجی عماد نمودم. پس از مدتی به دلیل ارتقای سیستم آموزشی مرکز با مساعدت های سازمان آموزش و پرورش استان قم در پاییز سال 1385 نمایندگی انحصاری زبانکده ملی ایران را در استان قم دریافت نمودم.

پس از گذشت سه سال از فعالیت آموزشگاه عماد اینجانب موفق به اخذ نمایندگی زبانکده ملی ایران در قم شدم. پس از هفت سال همکاری ممتاز و مدیریت موثر با جناب آقای مولایی مدیریت دفتر مرکزی زبانکده ملی ایران و ابراز رضایت از این رابطه متقابل و کارامد – جهت مشاهده لوح های تقدیر به قسمت افتخارات آموزشگاه مراجعه فرمایید-  که منجر به تربیت و آموزش زبان آموزان مستعد و اساتید توانمند شد، در اواخر سال 1392  پس از هم اندیشی و مشورت با اعضای گروه آموزشی موسسه و طی چندین جلسه، با تصویب برخی اقدامات و برنامه های آموزشی که خارج از چارچوب زبانکده ملی ایران بود و همچنین به دلیل هزینه های سنگین نمایندگی اینجانب تصمیم به تغییر نام آموزشگاه گرفته و خواهان این شدم که هزینه های مذکور صرف ارتقای سیستم و محیط آموزشی موسسه شود، لذا زبانکده ملی ایران – شعبه قم از ابتدای سال 1393 با نام موسسه زبان عرفان به فعالیت خود ادامه می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>