قوانین آموزشگاه

شرایط ثبت نام :

زبان آموز موظف است از هرگونه ارتباط خصوصی یا تبادل وجه نقد یا غیر نقد با اساتید و یا سایر زبان آموزان موسسه خودداری نماید.در صورت مشاهده هرگونه تخلف زبان آموز جوابگو بوده و هیچگونه مسئولیتی متوجه موسسه نخواهد بود.

زبان آموزان موظفند در مهلت مقرر که معمولاً روز امتحان پایان ترم می باشد جهت ترم بعد ثبت نام نموده تا بدینوسیله جای ایشان محفوظ بماند. بدیهی است کسانی که درصورت قبول نشدن در امتحان پایان ترم مایل به استرداد شهریه باشند می بایست تا قبل از شروع ترم بعد نمره خود را مشاهده نموده و جهت استرداد مبلغ شهریه به دفترآموزشگاه مراجعه نمایند.

زبان آموزان تا جلسه سوم امکان جابجایی دارند درصورتیکه کلاس مربوطه ظرفیت داشته باشد.

شرایط استرداد هزینه :

پس از ثبت نام تا سه جلسه مبلغ دریافتی جهت شهریه به غیر از 10%حق ثبت نام استرداد می گردد در غیر اینصوت به هیچ عنوان مبلغ شهریه استرداد نمی گردد.

استرداد شهریه از شهریه کل محاسبه خواهد شد، در صورت استرداد بابت حق ثبت نام 10درصد از شهریه کل کسر خواهد شد.

چنانچه دوره تشکیل نگردد کل شهریه استرداد خواهد شد.

شرایط قبولی پایان ترم:

جمع نمراتی که یک زبان آموز می تواند در طول یک ترم کسب کند 100    می باشد که به تفکیک 10 نمره حضور و غیاب کلاسی، 20 نمره امتحان میان ترم، 30 نمره فعالیت کلاسی و 40 نمره امتحان پایان ترم می باشد.

زبان آموزان پس از گذشت 2 روز از امتحان پایان ترم با مراجعه به سایت آموزشگاه به نشانی www.ieli.ir  می توانند از نمرات خود مطلع شوند.

شرایط زبان آموزان ممتاز:

زبان آموزانی ممتاز محسوب می شوند که در پایان ترم از نمره کل 100، موفق به دریافت 95 به بالا شده باشند و بتوانند بالاترین نمره در کلاس را کسب کنند. به زبان آموزان ممتاز جوایزی اهدا می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>