درباره آموزشگاه

تاریخچه موسسه

آموزشگاه زبان عرفان در سال 1382 با نام مرکز زبان های خارجی عماد شروع به کار کرد. پس از مدتی به دلیل ارتقای سیستم آموزشی مرکز و با مساعدت های سازمان آموزش و پرورش استان قم در پاییز 1385 این مرکز موفق به اخذ نمایندگی انحصاری زبانکده ملی ایران در این استان گردید. پس از هفت سال سابقه همکاری درخشان با زبانکده ملی ایران این موسسه با تکیه بر توانمندیهای اساتید خود تصمیم به جدایی از زبانکده ملی ایران گرفته و از سال 1393 با نام آموزشگاه زبان عرفان به فعالیت خود ادامه می دهد.

فعالیت های موسسه

آموزشگاه زبان عرفان در دو واحد خواهران و برادران از سطح مبتدی تا آیلتس فعالیت می کند و جالب است بدانید کوچکترین زبان آموز از 4 سالگی وارد مرکز شده و مسن ترین زبان آموز نیز خانم 75 ساله ای است که برای برقراری ارتباط با فرزند و نوه هایش در خارج از کشور تصمیم به یادگیری زبان گرفته است.

یکی از دلایل استقبال دانشجویان از این مرکز این است که با بهره گیری از اساتید مجرب  نحوه آموزش هر دوره متناسب با سطح سنی و درسی همان دوره می باشد. این موسسه تاکنون با مراکز و ارگان های زیادی نظیر نیروی انتظامی استان قم، شرکت برق استان، لوله و مخابرات شرکت نفت، بنیاد شهید ، سازمان هلال احمر و سازمان صدا و سیما قراداد همکاری داشته که از برخی از این ارگان ها به دلیل سطح بالای رضایتمندی موفق به کسب لوح تقدیر و نشان موسسه برتر شده است. از دیگر اقدامات این موسسه سابقه درخشان و موفق در برگزاری دوره های TOEFL  و IELTS می باشد که هم اکنون نیز بطور منظم در حال برگزاری می باشد. این موسسه با همکاری گروه آموزشی خود که متشکل از اساتید مجرب  می باشد،اقدام به تشکیل دوره های منسجم  Listening & Speaking  کرده است که پس از طی این دوره ها زبان آموزان با کسب مهارت های لازم بدون هیج نگرانی می توانند از مهارت زبانی خود استفاده کنند.

همجنین  یکی دیگر  از فعالیت­های آموزشگاه زبان عرفان طی ­10سال­ گذشته­،آموزش زبان در مقطع کودکان و خردسالان میباشد. کودکان 3 الی 6 سال درکلاس­های آموزشی زبان شرکت کرده و پس از­گذراندن دوره های ترمیک موفق به اخذ مدرک پایان دوره می­شوند، ولی با توجه به اینکه این دوره در محیط بزرگسالان برگزار می­شد، ممکن بود به طور نا خواسته محیط غیر تخصصی در امر ­آموزش ­کودکان تاثیرگذار باشد. لذا پیرو تصمیم­ گیری­ های جدید هیات آموزش زبانکده شعبه قم در سال 91  و در راستای حصول نتیجه­ گیری بهتر در امر­ آموزش­ کودکان و ایجاد یک فضای آموزشی اختصاصی برای کودکان و رشد و تر­بیت و تو­سعه مهارت های زبانی و غیر زبانی­ کودکان بر­آن شدیم که با ایجاد یک فضای تخصصی و پیشرفته تر و با استفاده مربیان و کادر آموزشی دوره دیده و باتجربه در راستای پرورش مهارت های کودکان به نتایج بهتری دست یابیم.

در آخر با تشکر از اعتماد مردم و با توکل به خداوند متعال امید است شاهد پیشرفت روزافزون کشور عزیزمان ایران و موفقیت این موسسه باشیم.

 


آخرین اخبار

تقویم آموزشی
بدینوسیله به اطلاع می رساند شروع کلیه کلاس های قسمت برادران در ترم مهرماه مورخ 93/07/06می باشد.خاطر نشان می گردد برنامه کلاسی زبان آموزان به هیچ عنوان با ساعت های مدارس تداخل نخواهد داشت.
اساتید برگزیده ترم تابستان
بدینوسیله به اطلاع می رساند طبق بررسی های به عمل آمده اساتید نامبرده در ذیل به ترتیب بیشترین نمره ارزشیابی را در ترم تابستان 93 به خود اختصاص داده اند. لازم به ذکر است نمره کل ارزشیابی 100 بوده و مجموع نمرات ارزشیابی اساتید محترم در 4 ترم معیار انتخاب برای سفر به جزیره کیش می باشد.
ضمناً از کلیه اساتید محترمی که اسامی آنها در این لیست نمی باشد کمال تشکر و تقدیر را داریم .
1 - استاد دارایی با نمره 92
2 – استاد طباطبایی با نمره 89
3- استاد قاضی زاده با نمره 86
جذب مدرس
اساتید محترم که مایل به همکاری با آموزشگاه زبان عرفان می باشند لطفاً رزومه خود را ( همراه با عکس اسکن شده ) به آدرس ایمیل ErfanLH.Teachers@Gmail.com ارسال فرمایید.
بدیهی است در اسرع وقت فایل ارسالی شما بررسی شده و در صورت نیاز با شما تماس گرفته می شود.

 


منابع آموزشی

دوره های بزرگسالان